• Свеж
Мека ме- машка чевли за возачи на возачи

Мека ме- машка чевли за возачи на возачи

DEN 656.00

Од стока
Во магацинот

Овие машки лекари од Мека се модерни и лесни за совпаѓање со повеќето погледи. Подножјето е малку постепено за целодневна удобност. Увезени. Мала тежина и флексибилен печатен стил . италијански стил. Тип на затворање : Лизгајте се и затворени пети. Повод за употреба : формална и обична.

Детални спецификации

Додатоци на производи