• Свеж
Garanimals Baby Boy Fleece Top MultiPack сет, 3-парчиња, големини 6 9M-24M

Garanimals Baby Boy Fleece Top MultiPack сет, 3-парчиња, големини 6 9M-24M

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Совршено време на игра или дремнување на врвовите од Гаранималс-во удобен три пакувања! Овие повлекувачи на руно, со долги ракави и мека завршница, лесно целосен изглед на момчето на момчето. Вклучува 3 врвови на руно. Екипаж. Долги ракави. Контраст на печатење однапред. Тело на руно. Основен графички со долги ракави графички 1 : 60% памук/40% полиестер; Основен графички долг на руно графички 2 : 80% памук/20% полиестер; Основно печатење со долги ракави : 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долги ракави на бебето момчиња од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи