• Свеж
Екран за приватност, зелена 92 50 '

Екран за приватност, зелена 92 50 '

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Екран за приватност на ЕЗ ™, зелена, 92 "x 50 'е лесна тежина издржлива мрежа што го ограничува визуелниот упад, ја намалува привлечноста на минувачот и прикрива грозни области. Лесно инсталирано со помош на интегрираните копчиња и нема да се распадне кога може да се користи. Може да се користи за назад Приватност на дворовите, оградите на имотот, градежните места, областите за рекреација и многу повеќе. Ткаенината нема да избледи, мувла или мувла и може да се исчисти со сапун и вода. Ограничува визуелен упад, ја намалува привлечноста на минувачите и прикрива грозни области. Интегрирани копчиња за дупки за копчиња за копчиња за копчиња за копчиња за копчиња за копчиња. Лесна инсталација. Нема да се распадне или да се разоткрие кога ќе се намали. Нема да избледи, мувла или мувла. Ограничена 5 -годишна гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи