• Свеж
Чудо нација Бебе девојче Скејт лежерни чевли, големини 2-6

Чудо нација Бебе девојче Скејт лежерни чевли, големини 2-6

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Симпатична, удобна и разноврсна, овој цветен скејт патика е суштински додаток на нејзината секојдневна гардероба. Единствениот не-обележување е цврст, но флексибилен. Лесно е да се залепите за безбедно вклопување. Брзо ќе стане нејзин чевли за да носи секој ден. Затворање на чевли : Кука и јамка. Материјали : платно горна, флексибилна и издржлива надворешна плоча. Крајна употреба : Обичен секојдневен патика. Карактеристики : Ниска патека за скејт со јазиче со пета за леснотија. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Камбоџа.

Детални спецификации

Додатоци на производи