• Свеж
Мики Маус Мали и големи момчиња високи патики, големини 11-5

Мики Маус Мали и големи момчиња високи патики, големини 11-5

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Проверете ги овие кул клоци со пресврт на Дизни! Поканите со чипка на момчиња имаат шарени и привлечни детали за иконскиот карактер на Дизни… Мики Маус! Со дизајн со висок врв, вашето момче е подготвено да се упати со забавни патики за да ја заврши својата симпатична облека. Материјал : Горна/Ен : Материјали за вештачки. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : чипка. Карактеристики : тркалезна пети; дизајн со висок врв; Шарено детали. © Дизни, сите права се задржани. Момци на Мики Маус Високиот врв на Дизни патики.

Детални спецификации

Додатоци на производи