• Свеж
Земја градина букети чизми за дожд ботаничка и цветна графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 2

Земја градина букети чизми за дожд ботаничка и цветна графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е врамена од 16 x 1,5 x 20. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 2pc, секоја е 11 x 1,5 x 14 големи : 2pc, секоја е 16 x 1,5 x 20 преголема : 2 парчиња, секоја е 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер е потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно монтирани на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка со дрвени производи со дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на цветни, цветни аранжмани, растенија, цвеќиња, пеперутки, градини, чизми за дожд, земја, хиранџеа, роза. Дизајн од Нан. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Градина.

Детални спецификации

Додатоци на производи