• Свеж
Природна вода зимска плетена тркалезна алишта за перење со отстранлив постелнина и капакот

Природна вода зимска плетена тркалезна алишта за перење со отстранлив постелнина и капакот

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Винтикиевитска природна вода за лајвра за перална на рундата за лагер и капаче за отстранливи лежишта, 21 инч Винтикиевиса природна вода, заштитени со алишта, со отстранлив постелнина и капакот, 21 инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи