• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „духови 25“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „духови 25“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : Modern-Century Modern Product Type : Gallery-завиткано платно Арт. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво и гроздобер лавои „духови 25“ платно уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи