• Свеж
Без графички графички резервоар на јуниорите

Без графички графички резервоар на јуниорите

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Ова е ажурираниот врв на резервоарот што го баравте! Ова без граници на врвот на резервоарот има цврсто тело со забавна печатена графика во центарот. Тој графички принт се гледа низ резервоарот на дупките на вратот и раката и страничните влезови. Направено е од мека ткаенина од дресот што ќе сакате да ја задржите цел ден. Можете лесно да го спарите резервоарот со пријатни шорцеви за опуштен викенд! Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; печатено врзување на вратот и потпирачот за вратот; Печатени странични влезови со странични рушини. Графички резервоар за печатење на врвот за жени од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи