• Свеж
Trends International Printed Rramed Posters, 14,72 22,37

Trends International Printed Rramed Posters, 14,72 22,37

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите wallsидовите. Секој постер за хартија е внимателно поставен на табла за пена за да го задржи рамно и мазно, а потоа да се врати само за вас. Белата рамка доаѓа со закачалки за пила, така што сè што ви треба е некој празен wallиден простор. 14.725 "x 22.375" монтиран постер во рамките на квалитетна рамка. Постерите се отпечатени директно на цврста 3/16 "лесна табла за пена. Рамката од Барнвуд е комплетна со закачалки за метални пилани. Рамката е длабока 1-инчен. Рамните постери остануваат во добра состојба за наредните години.

Детални спецификации

Додатоци на производи