• Свеж
Дорман ОЕ решенија за заклучување на вратата Мотор на активирач

Дорман ОЕ решенија за заклучување на вратата Мотор на активирач

DEN 2511.84

Од стока
Во магацинот

Актуаторот за заклучување на вратата на Дорман ја врати леснотијата и практичноста на далечинско заклучување или отклучување на која било од вратите на вашето возило со моторот на активирачот на вратата на Дорман. Актуаторот го враќа заклучувањето на вратата за напојување на правилно работење-и нашето стабилно пластично куќиште помага во заштитата на активаторот од оштетување, обезбедувајќи од година во година на услуга. Карактеристики и придобивки : Директна замена за правилно вклопување секој пат кога се спроведува тестирање на траење на електричен мотор со траење на електричен мотор на овој дел за да се обезбеди перформанси без проблеми Дорман ОЕ решенија за заклучување на вратата Мотор.

Детални спецификации

Додатоци на производи