• Свеж
Лас Вегас светла Графичка мета - црна

Лас Вегас светла Графичка мета - црна

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Шампионатот на УСЛ го зема Син Сити од невреме. Дозволете им на сите да знаат кој клуб ќе се претставите со Icon Sports 'Las Vegas Lights Tee. Одликувајќи се со печатено клупско лого и графика на предната страна на 100% памучен мек стил. Службен лиценциран производ во Лас Вегас светла; 100% памук; Лого на печатени светла; Јака без ознака.

Детални спецификации

Додатоци на производи