• Свеж
Benq XL2420T 24 Full HD LCD монитор, 16: 9, црна, црвена боја

Benq XL2420T 24 Full HD LCD монитор, 16: 9, црна, црвена боја

DEN 3024.00

Од стока
Во магацинот

Крајната доминација XL2420 T е монитор за игри со високи перформанси, погоден за игра на FPS. Ко-дизајниран со контра-штрајкувачки легенди, 120 Hz, 24 "W, 3 D подготвен LED монитор им дава на гејмерите конкурентен предност со карактеристики како што се црниот еквилајзер, S Switch, режимот FPS, режимот на приказ, паметното скалирање, 2 MS GTG и 12м : 1 dcr. Benq XL2420 T 24 "Целосен HD LCD монитор, 16 : 9, црна, црвена, црвена LCD монитор е сигурен и нуди удобна употреба. 24 "Гледана големина на екранот обезбедува живо искуство за гледање. и видео игри. Обезбедуваат волшебни визуелни со 350 нивоа на осветленост на NIT. 24 "Големина на екранот со резолуција 1920x1080 обезбедува мајчин приказ на целосни извори на видео HD без никаква деградација заради технологиите што се намалуваат. LED технологијата на задно осветлување предвидува ниска потрошувачка на енергија водечка во индустријата и помалку опасни материјали. 1920 x 1080 Максимална резолуција за зачудувачки, жив резултат со оптимална употребливост на гледање. Стандардната стапка на освежување од 120 Hz го намалува замаглувањето за да се обезбеди максимална ефикасност. 16 : 9 Резолуција на широк екран совршена за гледање филмови, играње видео игри и заработка со канцелариска работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи