• Свеж
Бесплатно склопување женска култура Бо, со кратки ракави, големини xs-xxxl

Бесплатно склопување женска култура Бо, со кратки ракави, големини xs-xxxl

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Дали има такво нешто како премногу маички? Ние не велиме никаков начин! Додадете во вашата постојано растечка колекција со вистинска издвојување… Boxy Tee на бесплатниот склоп. Изработено во неверојатно мек памук, оваа мета нуди неограничена, опуштена вклопување, малку исечена должина и е достапна во цврсти материи и ленти. Сигурно ќе бидете вашето секојдневие, каде било, да се грижите по една во секоја боја и уживајте во вашето лето. Само на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Boxy. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени ленти или цврсти бои; Исечен полите; мали странични парчиња. Бесплатно склопување кутии за култури за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи