• Свеж
Време и време женски прекрасен ден за капење во бикини дното

Време и време женски прекрасен ден за капење во бикини дното

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Подготвени за убав ден од вода? Направете прскање кога ќе ги грабнете овие дното на бикини од време и TRU со повеќебојно печатење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. умерено покритие; Класично вклопување. Еластична половината; Зачудувачки детали на страните. Контраст за печатење. Наредени. 82% најлон/18% спандекс. Машина за перење. Увезени. Straphенски страшни бикини од дното од време и Tru.

Детални спецификации

Додатоци на производи