• Свеж
Колачињата се обединија Тор Бог на гром каснувања од торта, ванила, пакет

Колачињата се обединија Тор Бог на гром каснувања од торта, ванила, пакет

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Колачињата обединети Тор "Бог на гром " каснувања од торта, ванила, е грабеж и одат закуска со големина на залак. Секој секогаш се сеќава дека се бори над неколку парчиња колачиња од виножитото од аголот пекара расфрлани низ оние празници за колачиња. Па, повеќе не! Ние ги направивме сите омилени во нов, лесен пакет за грабање и одење! Нема потреба да купувате повеќе од фунтата повеќе или да чекате до празниците. Овој 4 пакет на индивидуално завиткани "Бог на гром " каснувања од торта е направен со богато жолто мрзнување и јаболко и забавна партиска торта. Целата торта во само еден залак! Колачињата се обединија Тор „Бог на грмотевици“ каснувања од торта, ванила, 4 пакувања грабни и одат погодност. 4 индивидуално завиткани пакувања во секоја кутија . Асгардијански прскалки. Богато жолто мрзнување. Забавна забава торта. Мрзнување на ванила.

Детални спецификации

Додатоци на производи