• Свеж
Поставете сет за маички за маички за машко момче

Поставете сет за маички за маички за машко момче

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Тој ќе биде толку удобен и ќе изгледа најсуштински за сите свои дневни авантури. Во сетот се наоѓа (1) џемпер на екипажот со прекрасен печатење со букви, контрастна џеб на градниот кош, ребрести деколте, полите и манжетни и копчиња на вратот, (1) морнарица на дното со контрастни детали на колена, и ребрести половини и полите, ((полите, ( 1) морнарица. Petit Lem Baby Boy Boy 2 PC Massion Sweatshirt Set (3 M-24 M).

Детални спецификации

Додатоци на производи