• Свеж
Шампион Биг машка графичка графичка графичка скрипта за долги ракави

Шампион Биг машка графичка графичка графичка скрипта за долги ракави

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Суштинската тема што ви треба во вашата постава, нашата памучна мачка со долги ракави има помеко чувство и го карактеризира нашето класично лого на шампионот. Шампион со долг ракав маица со дизајн на лого на скрипти. Атлетски за леснотија и удобност. Екипаж. Долги ракави. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи