• Свеж
Georgeорџ Машки и голем маж со долг ракав за осип, до големина 5xl

Georgeорџ Машки и голем маж со долг ракав за осип, до големина 5xl

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Бидете покриени и удобни со овој чувар на осип на долги ракави од Georgeорџ. Овој слој на екипажот е совршен за денови исполнети со сонце на плажа или покрај базенот со заштита на ткаенини UPF. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Долги ракави. Брзо суво; UPF 50+. Меѓусебно блокирање 92% полиестер/8% спандекс, 200 GSM. Машина за перење. Увезени. Чувар на осип на мажите со долги ракави од Georgeорџ.

Детални спецификации

Додатоци на производи