• Свеж
Вашата зона за реверзибилен утешител и срам, розов бод

Вашата зона за реверзибилен утешител и срам, розов бод

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Убавиот реверзибилен утешител и срам сет на вашата зона е визуелен третман што треба да го имате во собата на мало девојче. Овој розов реверзибилен утешен сет додава забавен и свеж изглед без да се загрози удобноста. Се одликува со розова полиестерска ткаенина конструкција со големи кругови во дизајн на бод. Реверзибилниот розов бод на овој микрофибер полиестер координира со најразлични стилови и декор на простории. Мека на кожата и меки за чувство, овој сет за постелнина навистина ќе даде добар ноќен сон бидејќи не е ниту премногу тежок, ниту премногу тенок. Овој комплет за близнаци е идеален за креветот на вашето дете. Срам за појавување го комплетира изгледот за модерен, лесен за грижа за комплетот за удобност за постелнина. Бидејќи лесно може да се перат машини, нема да имате потешкотии да го одржувате свежо и беспрекорно цело време. Вашата зона за реверзибилна удобност и срам, розов бод : близнак сет вклучува : утешител (86 "x 63") и 1 срам (26 "x 20"). Светло розово се свртува кон помека розова сенка. Содржина на ткаенина : полиестер. Инструкции за нега : Машинска миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи