• Свеж
Замена REPD491311C Надворешна рачка на вратата компатибилна со 2005- Dodge Dakota 2002- RAM меморија, десен патнички хром

Замена REPD491311C Надворешна рачка на вратата компатибилна со 2005- Dodge Dakota 2002- RAM меморија, десен

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Chromereplaces OE Број : Performance Reces Parts Link Број : FDH010026 Inter Change Дел Нумера : Изведба, FDH010026 Warranty : 1-годишна неограничена милест гаранција за гаранција на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата е прифатлива начин за да се врати функционалноста на вашето возило. Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработените материјали за долг животен век. истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Со следниве возила : Позиција : Заден, десно, десно, 2008 Дакота Спорт2008 Дакота TRX2005-2010 Дакота (подмодел : Ларами, СЛТ, Св) 2008-2010 Дакота (подмодел : SXT, TRX4) 2009-2010 Дакота (подмодел : Биг Хорн, Лон Starвезда) 2007-2008 RAM 1500 Laramie2003-2006 RAM 1500 Laramie 4-врата, Crew Cab Pickup2006 RAM 1500 Laramie 4-врата, продолжено пикап на екипажот (Mega CAB) 2006-2008 RAM 1500 SLT 4-DOOR, продолжено пикап на кабината на екипажот ( Mega Cab) 2005-2006 RAM 1500 SRT-10 4-врата, Crew Cab Pickup2008 RAM 1500 SXT 4-врата, пикап на екипажот го заменува бројот на ОЕ : Изведба. Број на размени во делот : Изведба, FDH010026. Изберете Изберете : 2003-2006,2008 Dodge RAM 1500 St/SLT 2007 Dodge RAM 1500 ST 2003-2005,2007-2008 Dodge RAM меморија 2500 St/SLT 2002 Dodge RAM 1500 2005 Dodge Dakota SLT 2006,2009 Dodge RAM меморија 2500 2006-2007 Dodge Dodge DAKOTA QUAD SLT 2004-2008 DODGE DURANGO SLT 2003-2008 DODGE RAM 3500 ST/SLT 2008 DODGE DAKOTA SXT 2007-2009 MITSUBISHI RAIDER LS 2009 DODGE RAM 3500 2006 MITSUBISHI RAIDER DUROCROSS 2009-2011 DODGE DAKOTA ST 2009 DODGE DURANGO SE and more - add Вашето возило до нашиот фит -додаток за проверка.

Детални спецификации

Додатоци на производи