• Свеж
Sports Illustrated: Edition Cossuit Edition - Постер за wallидови на Ешли Греам со магнетна рамка, 22.375 34

Sports Illustrated: Edition Cossuit Edition - Постер за wallидови на Ешли Греам со магнетна рамка, 22.375

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење - Ешли Греам 16 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи