• Свеж
Без граници на плус големина на јуниори со големина на крст на маицата

Без граници на плус големина на јуниори со големина на крст на маицата

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Мека, лесна ткаенина ја задржува оваа трендовски без граници плус маица со големина V-врат удобна како и секогаш, во која има смело печатење и крст на крстот за дополнителен стил. Исклучиво на. Материјал : 63% полиестер/33% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Полу-вклопено. Деколте : вратот на лажичката пред и назад со грб на крцкање. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки .ебови : Ниту. ПРИЈАТЕЛНА ПРИНЦЕ. Помлад плус големина маица со крст на крстот од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи