• Свеж
Новогодишна новогодишна црна и сребрена пластична партија за забави на забави, 8 pkg

Новогодишна новогодишна црна и сребрена пластична партија за забави на забави, 8 pkg

DEN 383.20

Од стока
Во магацинот

Направете бучава оваа новогодишна ноќ со новогодишната новогодишна црна и сребрена пластична партија за партици. Секој пакет вклучува 8 црни и сребрени партии. Овие Squawkers имаат црна пластична уста со сребрена металик раб и се одличен начин да додадете бучава, забава и возбуда на вашата забава. Запомнете да се занимавате со други новогодишни производи за забави, вклучувајќи капи, тијари, мониста и украси достапни во многу различни опции за боја. Вашата забава со овие скваличари. Партиски скитници за новогодишната ноќ . бои : црна и сребрена . 8 по пакет . пластично уста со металик раб.

Детални спецификации

Додатоци на производи