• Свеж
Девојки за девојчиња со патрола за деца, со големина 5 6-11 12

Девојки за девојчиња со патрола за деца, со големина 5 6-11 12

DEN 175.68

Од стока
Во магацинот

PAW патрола до спасување! Вашата девојка за дете е поставено со забавно ажурирање на нејзините обувки со затнувања со шарени детали за нејзините омилени ликови на Патрол ПАВ - Ски и Еверест! Со уметнички дела што привлекуваат очи, овие затнување на девојчињата за деца се совршени за секојдневна забава дома или игралиште со дизајн на лизгање и ремен за назад за безбедно вклопување. Материјал : 100% ЕВА Горна; 100% Ева надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стилот на лизгање со лента за грб за безбедно вклопување. Карактеристики : Детали за затворени пети; лесен дизајн на и-оф; Уметнички дела на вамп. © Спин мајстор, Виаком, сите права се задржани. Патролни затнувања на девојчиња за деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи