• Свеж
Швајцарска технологија со долги ракави руно пуфери со едно гради со средна должина јакна пакет

Швајцарска технологија со долги ракави руно пуфери со едно гради со средна должина јакна пакет

DEN 879.84

Од стока
Во магацинот

Загревајте ја неговата гардероба со оваа издржлива јакна од пуфер од швајцарската технологија. Оваа јакна е опремена со пространи џебови за удобно складирање и е направена во ткаенина отпорна на вода и ветерна ткаенина за да остане во чекор со непредвидливото време. Поставата за микро-флице обезбедува удобно вклопување за авантурите на отворено. Со големини за да се вклопи во целото семејство, оваа јакна е лесен начин за надградба на колекцијата на надворешни облеки на сите оваа сезона. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. fit : опуштена. Тежина : средна тежина. Јака : прицврстена аспиратор. Затворање : поштенски предни. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две предни кенгурски џебови. Карактеристики : Рефлексивни кадер Над грб за безбедност; микро-флиета постава за дополнителна топлина. Совпаѓање на семејната јакна за пуфери за момчиња од швајцарската технологија.

Детални спецификации

Додатоци на производи