• Свеж
Skенски спортови Самити за Skените на Skechers Mesh Slip-on Athetiction Sneaker, широка ширина на располагање

Skенски спортови Самити за Skените на Skechers Mesh Slip-on Athetiction Sneaker, широка ширина на располагање

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Постигнете ја висината на удобноста со Summits Summits Summits. Оваа патика за лизгање има мека рамна мрежа плетена горниот дел со предниот дел од банџи и перничето за удобност на мемориската пена. Мемориска пена Skechers Memory Pontion Comfort Comfort insole. Мека рамна мрежа плетете го горниот дел со предниот дел од банџи. Дизајн на атлетски спортски патики со лизгање. Лесна флексибилна средна апсорбирање на шок. Машина за перење. Флексибилна надлежна гума на влечење. 1 1/4 инчен потпетица.

Детални спецификации

Додатоци на производи