• Свеж
Трпезариско столче со капакот на лизгање - сет од 2

Трпезариско столче со капакот на лизгање - сет од 2

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Ова уникатно столче за јадење е повеќе што го исполнува окото, со капакот на лизгање, дава мек и униформа изглед на која било трпезарија, но извадете го капакот на лизгањето и видете како се претвора во прекрасно класична зафатена убавина што може да стои сам и да се претвори во А. Страна стол за секоја просторија во куќата. Тоа се елегантни нозе даваат додадена едноставност за загревањето на раката. Отстранлив капа на лизгање; Класично дијамантско тресење со акцентирано венчање; Топли тонирани елегантни дрвени нозе; Класичен дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи