• Свеж
Единствени поволни цени, женски плус здолниште Неправилно еластично еластично половината цветни миди здолништа

Единствени поволни цени, женски плус здолниште Неправилно еластично еластично половината цветни миди здолништа

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

За нас : Тоа е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Обликот на здолништето е пламен и лесно носи. Ова шик здолниште е исечено од мека ткаенина, осигурувајќи се да изгледате ласкаво и се чувствувате удобно во исто време. Меѓународна големина на мерење (во инчи) Girth1x - 33 7/82x - - 373 X - 40 1/24x - 44 1/8 Мерењето на должината е од рамо до дното. Единствени поволни цени, женски плус здолниште Неправилно еластично еластично половината, цветни миди здолништа, црна 4x 100% полиестер. Увезени. Неправилно полите. Еластична половината. Цветни печатени. Должина на миди. Опуштено вклопување. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'6 ", 192 фунти одговара на големина 1x.

Детални спецификации

Додатоци на производи