• Свеж
Маица со кратки ракави за кратки ракави во Avia Plus

Маица со кратки ракави за кратки ракави во Avia Plus

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оваа мета за кратки ракави на Avia е сè што ви треба за да ја завршите вашата улица до изгледот на студиото! Soft Draping Siluette нуди ласкаво вклопување и супер-мекото чувство го прави ова лесен избор за денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Стајлинг на пуловер. Кратки, поставени ракави. Подолго грбно полите обезбедува покриеност. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица за патнички кратки ракави за жени со плус големина од Авиа.

Детални спецификации

Додатоци на производи