• Свеж
Младински патика за девојчиња Стив Мадден

Младински патика за девојчиња Стив Мадден

DEN 720.00

Од стока
Во магацинот

Излезете во овие патики на Fesion Up Fasion, во кои има бучен сјај материјал и дизајн на детали за пеперутка од страната, овие клоци се забавни и функционални за целата година. Комплетирајте со чорап за мемориска пена и флексибилна надворешна плоча, никогаш не треба да се грижите за удобноста. Девојки патики. Девојки мода патики. Девојки судски чевли. Девојки удобни чевли. Затворање на чипка. Перфорирани детали за дизајн на пеперутка. Повлечете јазичиња за лесен влез. Флексибилна надворешна плоча. Сребрена сјајна патика. . Излезете во овие патики на Fesion Up Fasion, во кои има бучен сјај материјал и дизајн на детали за пеперутка од страната, овие клоци се забавни и функционални за целата година. Комплетирајте со чорап за мемориска пена и флексибилна надворешна плоча, никогаш не треба да се грижите за удобноста.

Детални спецификации

Додатоци на производи