• Свеж
Амара од Бриа Никол Пернвас Уметнички принт

Амара од Бриа Никол Пернвас Уметнички принт

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Амара, портрет за печатење на платно од Брија Никол, убаво го истакнува уникатниот изглед на оваа жена и мултикултурните корени низ нејзиниот воден ансамбл, златни обетки и фризура. Подволно од боја и засенчување е евидентно во позадината на алабастерската слика и тонот на кожата. Ставете го ова ангажирање платно во фоаје или спална соба. Мерки на платно 16 "H x 1,5" D x 16 "l. Giclee Print на платно. Современа портретска уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи