• Свеж
Кобра Каи, мажи за возрасни, 2-парчиња сет боксери и чорапи со екипаж, големини S-2XL

Кобра Каи, мажи за возрасни, 2-парчиња сет боксери и чорапи со екипаж, големини S-2XL

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Убаво откритие за fansубителите на Кобра Каи и Карате Кид! Овој сет на боксер Кобра Каи и сет на екипажот е направен во супер-мека ткаенина за удобно целодневно носење. Кратките се завршени со еластична лента за половината за лесно да се движат со вас без да се лизгаат надолу. Спарете ги со соодветни обични чорапи на екипажот со засилена пета и пети за долго абење. Најдобриот дел : Пакување со кутии со подарок, лесен за обвивка. Материјал : Боксерски брифинзи : 83% полиестер/9% рециклиран полиестер/8% спандекс; Чорапи : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 пар на кратки долна облека во боксер и 1 пар чорапи на екипажот. Кратки карактеристики на боксер : стајлинг за влечење; 1.5 "Еластична лента за половината за удобност; асортиман на печатење. Карактеристики на чорапите : должина на екипажот; ребрестиот отвор; засилен пети и пета; сите печатени.

Детални спецификации

Додатоци на производи