• Свеж
Panенски пантацо панталони со широки нозе

Panенски пантацо панталони со широки нозе

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овие зачудувачки пантацо панталони од 24/7 облека за удобност имаат еластична лента за половината и мека конструкција за удобно и ласкаво вклопување за кој било вид на тело. Достапно во најразлични бои за запирање на шоуто, дизајнот со широки нозе додава на разноврсноста на овие стилски панталони, што ги прави суштинско парче во секоја гардероба. CF508. Палацо панталони. Цврста боја. Широк нога. секоја пригода. Овие зачудувачки пантацо панталони од 24/7 облека за удобност имаат еластична лента за половината и мека конструкција за удобно и ласкаво вклопување за кој било вид на тело. Достапно во најразлични бои за запирање на шоуто, дизајнот со широки нозе додава на разноврсноста на овие стилски панталони, што ги прави суштинско парче во секоја гардероба.

Детални спецификации

Додатоци на производи