• Свеж
Aukfa Детска скалила мансарда кревет со полици, сива

Aukfa Детска скалила мансарда кревет со полици, сива

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Дозволете му на креативноста на вашето дете да работи диво со стилски, забавен и функционален дизајн на креветот за близнаци на Аука. Со цврста конструкција на дрво и смела бела завршница, креветот лесно ќе се вклопи во секој нов или постојен декор, донесувајќи едноставен, традиционален дизајн кој привлекува внимание на неговите чисти линии, хоризонтална облога и силуета за заштеда на простор. Ниската висина обезбедува безбедно искачување пред спиење и во комбинација со просторот подолу за складирање, читање, градење тврдина или што и да можат нивните имагинации да сонуваат. Со компактен стапало совршен за мали простори, Aukfa има лесен искачувачки Stepladder и целосна должина за дополнителна безбедност. Креветот за близнаци на Aukfa, носи инспириран стил на „мисија“ на вашето дете или гостинска спална соба со отворено, воздушно чувство што совршено фаќа забавна и обична естетика. Aukfa Детска скалила мансарда кревет со полици, сива. Дизајнот на мансарда го оптимизира просторот. Достапно во бела и сива завршница. Не е потребна пролет за кутии, вклучени се лекови за кревет. Слушалката и подножјето имаат комбинација на целосен дизајн на панел и SLAT. Секој кревет поддржува максимум 200 фунти. Максимална препорачана дебелина на душекот : 6 ". Собрани димензии : 93,5" L x 42.1 "W x 44.5" H. 1-годишна ограничена гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи