• Свеж
Garanimals Toddler девојки кратки ракави вратоврска предна маица, големини 12M-5T

Garanimals Toddler девојки кратки ракави вратоврска предна маица, големини 12M-5T

DEN 144.00

Од стока
Во магацинот

Трендовски и симпатичен, вратоврскиот предводник на Гаранималс е симпатичен почеток на која било облека. Супер-мека, оваа опуштена мета има сладок лак на полите и кратки ракави. Достапно во графички и стилови на печатење, таа наскоро ќе биде нова омилена мешавина и се совпаѓа без напор со фармерки, џогери, шорцеви и хеланки. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за врзување на полите; Достапно во графички и стилови на печатење. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Маица за вратоврска за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи