• Свеж
Рафаела Понте плете тенки панталони

Рафаела Понте плете тенки панталони

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Инстант полски и тотална удобност се ваши во панталоните за плетење од биро до вечера на Рафаела. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 4. приближно. Inseam : 29 ". Тенок фит. Повлечете го удобниот половината.

Детални спецификации

Додатоци на производи