• Свеж
Четкани хеланки за жени во Авиа со еластична лента за половината

Четкани хеланки за жени во Авиа со еластична лента за половината

DEN 480.00

Од стока
Во магацинот

Земете пријатно! Авиа четкани со џакард хеланки се направени со четкани внатре за да ве загреат за време на постудените месеци. Овие хеланки нудат ласкави контрастни странични детали и рефлексивно прислушување за видливост. Пар со нашата јакна од 1/4 зелена јакна од Avia 1/4 за да го комплетирате изгледот. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : четкани внатре; Страни на контраст со рефлексивни детали. Авиа четкаше хеланки за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи