• Свеж
Плус големина графичка туника на клучот на жените

Плус големина графичка туника на клучот на жените

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Основно оди убаво : Нашата елегантна графичка туника. Слободно можете да ја носите оваа удобна туника во секое време - работа до викенд. Толку убаво е презентабилно каде и да одите! Само мојата големина плус големина на женски клуч за графички туники, лесна и луксузно мека 60% рајон / 40% полиестерска ткаенина има течност, ласкаво драпера . шевовите на принцезата (предната и задната страна) Додадете дефиниција на формата за слабеење . inенски клуч за заклучување на вратот ги акценти лице и биста . собрани 3/4 ракави овозможуваат абење на сезони . Должина на туника за целосна покриеност со високо-ниско ниво на колк на колк . целата удобност со мојата големина со нашата позната јака без ознаки . Машинско миење ладно со како бои; белило од хлор кога е потребно; Трбајте сув медиум.

Детални спецификации

Додатоци на производи