• Свеж
Необичен сребрен дијамант почетен ѓердан H ѓердан

Необичен сребрен дијамант почетен ѓердан H ѓердан

DEN 4799.84

Од стока
Во магацинот

Накитот е еден од најпопуларните начини да ја искажете вашата личност. Од екстравагантни парчиња зачувани за специјални прилики до повеќе разголени секојдневни накит, секогаш знаете како да изберете совршени додатоци. Но, ништо не е повеќе лично од приврзок со вашиот почеток. Изработено од сребро и придружено со оригинален акцент на дијаманти, овој приврзок достигнува елитен статус, дизајниран да го воздигне вашиот изглед. Однесувајте се кон себеси или некој посебен, како ова прекрасно парче што не треба да се пропушти. Стерлинг сребро со вистински дијаманти. Тежина на дијамант 0,05 КТ. Јастог затворач. Синџирот е 18 ”со скок прстен 16”. Почетни мерки високи 9мм.

Детални спецификации

Додатоци на производи