• Свеж
Кањон Риџ Машка голема и висока лесна грижа за кратки ракави со кратки ракави, до големина 7xl

Кањон Риџ Машка голема и висока лесна грижа за кратки ракави со кратки ракави, до големина 7xl

DEN 504.00

Од стока
Во магацинот

Canyon Ridge Easy-Cany Craid Christ Sport Sport Sport со копче надолу јака и џеб од градите. 60% памук, 40% полиестер,. Цела карирана шема,. Јака надолу,. Џеб на градите,. Центар назад Плет,. Директно полите со странични отвори,. Машинско миење/лесна нега.

Детални спецификации

Додатоци на производи