• Свеж
Zummy безжични слушалки за Bluetooth со над уво и LED часовник за допир - црвено

Zummy безжични слушалки за Bluetooth со над уво и LED часовник за допир - црвено

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Направете зачудувачка изјава додека уживате во елегантниот и модерен часовник на допир на допир и да се совпаѓаат со слушалките за уво Zummy LED дигитален часовник Чита време, датум, секунди Време Поставки : Час, минута, месец, ден, година, 12/24-часовен режим гума од гума. Натпревар за спојување на токи, крајни подароци, содржина безжични слушалки на уво, Zummy LED допир часовник. Слушалки за прекумерна уво безжични слушалки Bluetooth Компатибилност за безжична употреба на уво дизајн со пријатни уши вграден микрофон за повици без раце 4-часовно играње на едно време за полнење 2-часовно време за полнење вградени контролни копчиња. Zummy LED Digital Watch чита време, датум, секунди Поставки за време : час, минута, месец, ден, година, 12/24-часовен режим гума каша од гума.

Детални спецификации

Додатоци на производи