• Свеж
1 2 w 16 d 19 h Версај Традиционална мазна заграда Ironcrest, западно црвен кедар

1 2 w 16 d 19 h Версај Традиционална мазна заграда Ironcrest, западно црвен кедар

DEN 119.84

Од стока
Во магацинот

Рачно изработено мазен кедар или FIR во комбинација со рафиниран челик, нуди едноставен, но сепак впечатлив минималистички дизајн. Секој елемент ја изложува својата природна убавина во спротивност со другиот. Комбинацијата на дрво и метал му дава повеќеслојно чувство во просторијата. Покрај тоа, овој медли е лесен начин да се воведе машки допир на простор. Комбинацијата на темно железо со рустично дрво е вековно спарување, но нашите загради за железо донесуваат нов, модерен пристап. Одлични акценти за мантили, полици, плакари, влезови и многу повеќе. Мешани-средни држачи со метал и дрво нудат елегантен, стилски дизајн. Заградите за чиста линија покажуваат впечатлив контраст на топло, природно дрво-зрно и темно метал. Трајно конструирана стабилност на заеми и поддршка со рафиниран челик и високо-одделение кедар или ела дрва. Совршен додаток на индустриски, современи, фарми или рустикални простори. Направете драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањето на каминот и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи