• Свеж
Олај цврсто миење на телото за жени со колаген и олај исплакнете го балсам за тело со путер од шеа

Олај цврсто миење на телото за жени со колаген и олај исплакнете го балсам за тело со путер од шеа

DEN 240.00

Од стока
Во магацинот

Вклучува миење на телото на Олај за жени со колаген 17,9 мл и Олај Рис од балсам за тело со шеа путер 8 мл. Спарени заедно вклучуваат Олај цврсто миење на телото за жени со колаген 17,9 мл и Олај Ринс од балсам за тело со шеа путер 8 мл. Спарени заедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи