• Свеж
Без граници женските разурнати сандали со рамна форма

Без граници женските разурнати сандали со рамна форма

DEN 493.44

Од стока
Во магацинот

Симпатичните сандали со рамна форма од без граници заземаат сончев ден во без напор шик стил. Одликувајќи се со разгалени ленти, удобен контурен дизајн со стапала и лесна облека, овие сандали сигурно ќе бидат хит на сезоната. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; TPR Outsole. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Тип на пета : Flatform. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : разгалени ленти; Удобно контурирано стапало. Womenенските разурнати сандали со рамна форма од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи