• Свеж
Производи одбрана на следбеникот мат црно сиво, круг

Производи одбрана на следбеникот мат црно сиво, круг

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

C Промена на одбраната на производот Списание, 6,8 СПЦ 10 рунди, матна конаци : - Калибар : 6,8 СПЦ- Капацитет : 10 рунди- Материјал : 400 серии од не'рѓосувачки челик- следбеник : Пластична анти-навалка сива- пролет : 17-7 жица од не'рѓосувачки челик- тежина : 3,28 мл- Заврши : Мат црни производи од одбрана од 6,8мм СС следбеник мат црна/сива боја, 10 рунда (на 1).

Детални спецификации

Додатоци на производи