• Свеж
Без граници на копчето на јуниорите предниот врв со јака

Без граници на копчето на јуниорите предниот врв со јака

DEN 296.00

Од стока
Во магацинот

Ниту еден врв на копчињата на копчињата е совршена кошула ја заокружува вашата гардероба оваа сезона! Се одликува со функционално копче пред, предно руширање и јака од кошула за да се направи совршен главен временски временски период. Пар со омилените шорцеви или мини здолниште за пролетна облека што ги погодува сите ознаки. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : јака од точка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плакета на копчињата однапред; печатење на сите. Предниот врв на копчето со јака за јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи