• Свеж
Чуда на нација празник сјај графички и новини маици со долг ракав

Чуда на нација празник сјај графички и новини маици со долг ракав

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Мора да бидат празници, две неверојатни тимови во еден одличен пакет! Сега најтешкиот дел ќе биде одлучување кој да носи! И двете лесни маички со долги ракави кои имаат симпатични отпечатоци и се подготвени да ги носите за да можете да излезете и да играте и да ве одржуваме топло на тие студени зимски ноќи! Долги ракави. Долги ракави. Вратот на екипажот. Празничен графички еднорог. 2-пакувања маици. Содржина на ткаенина : Памук 60%, полиестер 40%.

Детални спецификации

Додатоци на производи