• Свеж
Фигури на гроздобер колекција на Starвезди, борбена руид

Фигури на гроздобер колекција на Starвезди, борбена руид

DEN 190.08

Од стока
Во магацинот

Прославете ја легендарната сага на Војна на Starвездите што го смени универзумот засекогаш! Оваа колекција ги опфаќа неверојатната приказна за добро наспроти злото што ја фати нашата имагинација и нè однесе во галаксија далеку, далеку. Иконите „Херои и негативците“ на „Војна на Starвездите“ се заробени со неверојатни детали и премиум карактеристики за да ја одбележат секоја епска приказна во сагата „Војна на Starвездите“. Нека силата биде со тебе! Бројки за гроздобер колекција на „Војна на Starвездите“, Име на ликот на борбата со ликот : Битка Дроид. Лиценциран имот : Војна на Starвездите. Име на карактер : Битка Дроид. Лиценциран имот : Војна на Starвездите.

Детални спецификации

Додатоци на производи