• Свеж
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Mazda CX- Целокупната заштита на времето за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна зашти?

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Mazda CX- Целокупната заштита на

DEN 1519.84

Од стока
Во магацинот

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Mazda CX-9 2020, дизајнирани прилагодени вклопуваат сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот сад за автомобили се сече за да го вклопите точниот распоред на вашиот подот Mazda CX-9, така што тие се инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко водата на каналот на жлебовите , снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, абење- Отпорни рециклирани ПВЦ, панталони без БПА, душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Дизајн на нелизгање : флексибилен Nibs го зафаќаат подот за да го задржите душекот без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW локални 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2020 Mazda CX -9 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи